sobota, 10 marca 2012

Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy FLISAK Sarbinowo


Ośrodek Flisak w Sarbinowie organizuje turnusy rehabilitacyjne, z dofinansowaniem PFRON, dla osób niepełnosprawnych, również dla osób na wózkach inwalidzkich, i jest wpisany do rejestru ośrodków uprawnionych do organizacji turnusów rehabilitacyjnych pod numerem: OD/32/0069/10.
Dom rehabilitacyjny Flisak oddalony jest zaledwie 50 metrów od pięknej, piaszczystej plaży oraz 7 km od Mielna. Wczasowicze mają możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu na ścieżkach rowerowych oraz spacerach wzdłuż pięknej bałtyckiej plaży.
Do dyspozycji gości przygotowana jest nowoczesna baza zabiegowa, stołówka z kuchnią oraz część mieszkalna ze 139 pokojami 2 i 3 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym oraz standardowym wyposażeniem, w tym internet, oferowana jest także możliwość wypożyczenia komputera do pokoju. Z oferty rehabilitacyjnej mogą korzystać osoby ze schorzeniami narządu ruchu, neurologicznymi, chorobami wewnętrznymi, chorobami psychicznymi oraz upośledzeniami intelektualnymi. Zapraszam na stronę internetową ośrodka.

1 komentarz:

  1. dlaczego nie jest opisany teren wokół ośrodka czy to jest wieś czy inna okolica jaki jest dojazd gdzie są organizowane wycieczki o ila takie są

    OdpowiedzUsuń