środa, 23 stycznia 2013

Hotel Pekin - Władysławowo


Kolejnym punktem na liście atrakcyjnych miejscowości nadmorskich jest Władysławowo, miasto i gmina położone w województwie pomorskim, powiecie puckim. Położone na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Do głównych atrakcji turystycznych należą port morski oraz kilkanaście kąpielisk.
Hotel Pekin położony jest nieopodal morskiej plaży, w atrakcyjnej części miejscowości, posiada zaplecze pobytowe na bardzo wysokim poziomie, wyposażone w oryginalne meble chińskie. Dla gości przygotowane jest 85 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 osobowych oraz w kilku apartamentach, przygotowane jest 12 miejsc w pokojach przystosowanych dla osób na wózkach inwalidzkich.
Ośrodek jest organizatorem turnusów rehabilitacyjnych (OD/22/0046/10), o charakterze usprawniająco - rekreacyjnym, psychoterapeutycznym, nauki niezależnego funkcjonowania z niepełnosprawnością dla osób niepełnosprawnych z grup schorzeń: z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu słuchu, ze schorzeniami układu krążenia, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym. Dla podreperowania zdrowia pomocne mogą okazać się: basen kryty, siłownia, sala gimnastyczna, gabinet fizykoterapii oraz hydroterapii, a także bogato wyposażone zaplecze rehabilitacyjne z doskonale przygotowaną kadrą rehabilitantów, służących pomocą i wiedzą. Ponadto wspaniałe walory morskiego klimatu i spacery na świeżym powietrzu zapewnią najlepszą regenerację nadszarpniętego zdrowia. Zapraszam na stronę internetową hotelu Pekin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz