niedziela, 10 marca 2013

Ośrodek wczasowy i rehabilitacyjny Fregata w Łebie


Ośrodek Wypoczynkowy Fregata, położony jest w atrakcyjnej części (300 metrów od morza, 400 od jeziora Sarbsko oraz 500 od centrum miasta), Łeby - jednego z najczęściej i najchętniej odwiedzanych miasteczek nadmorskich w Polsce, które oferuje turystom wspaniałe, szerokie plaże morskie, nasycone jodem powietrze, liczne atrakcje rozrywkowe na miejscu oraz w najbliższych okolicach, min. Słowiński Park Narodowy, ruchome wydmy, zasypane miasto, pozostałości po wyrzutniach niemieckich rakiet V2, jezioro Łebsko, największy w Europie park dinozaurów, ogród ornitologiczny, stadniny koni i wiele innych.
Dla gości przygotowane jest 450 miejsc noclegowych, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (ogrzewanych) z pełnym węzłem sanitarnym, w budynku hotelowym, w tym 20 miejsc na osób na wózkach inwalidzkich, w specjalnie przystosowanych pokojach.
Ośrodek Fregata posiada wpis do rejestru uprawnionych do organizowania turnusów rehabilitacyjnych (OD/22/0019/12), organizowane są turnusy: usprawniające - rekreacyjne, rekreacyjne - sportowe i sportowe dla osób z różnymi chorobami (choroby narządu ruchu, choroby psychiczne i choroby układu pokarmowego oraz metaboliczne). W celu realizacji zadań rehabilitacyjnych 'turnusowicze' mają możliwość skorzystania z sali gimnastycznej z bogatym wyposażeniem, basenu krytego (poza terenem ośrodka), boiska sportowego, przystani wodnej ze sprzętem wodnym, siłowni. Zapraszam na stronę internetową OW Fregata.

1 komentarz:

  1. jesli nie Łeba, to..Przyjaźń koło Gdanska. W Ośrodku Goldental sa turnusy rehabilitaycjne z wyzywieniem, ale można tez przychodzic na same zabiegi i cwiczenia. Rehabilitowac mozna schorzenia ruchu, neurologiczne. Ale można tez pocwiczyć dla kondycji, - umozliwia to cykl Zdrowy Kregosłup.

    OdpowiedzUsuń