piątek, 5 lutego 2016

Ośrodek rehabilitacyjny Snoch Mielno


W Mielnie, w bardzo cichej i spokojnej części miasteczka, około 800 metrów od morza (15 min spacerem) oraz niemal nad samym brzegiem pięknego jeziora Jamno, w dwóch dwupiętrowych willach połączonych łącznikiem, znajduje się Ośrodek Rehabilitacyjny pana Eugeniusza Snocha, który zaprasza osoby niepełnosprawne na turnus rehabilitacyjny. Zabudowania obiektu leżą na ogrodzonej działce, na uboczu z dala od głównych ulic, w tym od pełnych zgiełku wakacyjnego najliczniej obleganych przez turystów części spacerowych Mielna.
ORW Snoch posiada uprawnienia do organizowania turnusów rehabilitacyjnych (OD/32/0010/13), o charakterze usprawniająco rekreacyjnym, dla osób ze schorzeniami: KOBIETY PO MASTEKTOMII, Z CHOROBAMI NEUROLOGICZNYMI, Z CHOROBAMI UKŁADU POKARMOWEGO, ZE SCHORZENIAMI UKŁADU ODDECHOWEGO, z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu, w tym dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu wzroku, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym oraz ze schorzeniami układu krążenia. Zabiegi rehabilitacyjne odbywają się na sali do rehabilitacji ruchowej, wyposażonej w rowerki treningowe, bieżnię, a także w gabinetach fizykoterapii, masażu, elektroterapii, sonoterapii oraz hydroterapii. Ośrodek posiada na wyposażeniu m. in. aguavibron, aparat do jontoforezy, aparat do ultradźwięków, bioptron, lampę solux, wannę z hydromasażem. W ramach turnusu oferowane są 2 zabiegi dziennie dla uczestnika i opiekuna (tylko w dni robocze), ponadto pełne wyżywienie, noclegi i dostęp do opieki pielęgniarsko-medycznej, ognisko, grill, wieczorek taneczny, wycieczka autokarowa na Górę Chełmską (Koszalin), a także na życzenie kuracjuszy istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych imprez.
Baza mieszkaniowa to pokoje 3 osobowe z łazienkami, pokoje 2 osobowe z umywalkami, węzeł sanitarny na korytarzu tuż obok pokoi. Na parterze znajdują się pokoje z umywalkami przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich, z łazienką na korytarzu. Po bliższe szczegóły zapraszam do odwiedzenia strony internetowej ORW Snoch.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz