wtorek, 11 grudnia 2012

Hotel Orle - Gdańsk SobieszewoHotel Orle, położony jest w cichej i spokojnej okolicy Gdańska (15 km od centrum), wśród sosnowych drzew, zaledwie 100 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. W okolicy hotelu wczasowicze będą mieli okazję zobaczyć rezerwat Ptasi Raj z Jeziorem Karaś, nagrobki osadników mennonickich, żuławską Kolej Wąskotorową z Mikoszewa do Sztutowa i Nowego Dworu Gdańskiego, ścieżki pieszo-rowerowe po lasach i plaży Wyspy Sobieszewskiej, centrum Gdańska z dyskotekami, restauracjami, klubami, kinami i teatrami.
Ośrodek posiada wpis do rejestru uprawnionych do organizowania turnusów rehabilitacyjnych: OD/22/0019/10. Dla gości przygotowano 300 miejsc noclegowych, w pokojach 1, 2, 3 osobowych, z łazienkami, internetem oraz TV. Budynek jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo można korzystać z: klubu nocnego, kawiarni, 12 sal konferencyjnych, mini spa (jacuzzi, sauna, solarium), sali fitness, wiaty myśliwskiej (doskonałe miejsce do organizacji imprez plenerowych), wypożyczalni rowerów, boiska sportowe - siatkówka, koszykówka, piłka nożna.
Dla kuracjuszy, przyjmowane osoby niepełnosprawne z narządem ruchu a także z upośledzeniem umysłowym, przygotowano zaplecze medyczne i rehabilitacyjne. Zapraszam kuracjuszy na stronę internetową hotelu ORLE

1 komentarz:

  1. Ciekawe turnusy proponuje tez ośrodek niedaleko Gdańska, w Przyjaźni - Goldental. I jest faktycznie przyjazny. Turnusy rehabilitacyjne 1, 2,3,4, tygodniowe, stacjonarne z wyzywieniem i mozna też dochodzić na same zajęcia- dobiera lekarz rehabilitant. dla okolicznych mieszkańców jest dostępna gimnastyka kręgosłupa.

    OdpowiedzUsuń